Mesh Jarretelgordel met Rose Gouden Details Paresse – Impudique – Maison Catanzaro

Paresse jarretelgordel met mesh en roségouden details – elegant, verleidelijk en onweerstaanbaar chic.

Nieuw! 89,95

Selecteer hieronder je maat

Paresse jarretelgordel met mesh en roségouden details – Impudique

De Paresse jarretelgordel uit de Impudique collectie van Maison Catanzaro belichaamt pure verleiding en verfijning. Deze elegante combinatie van transparante tule en fijn stretch mesh creëert een subtiele maar krachtige uitstraling die jouw silhouet perfect benadrukt.

Het ontwerp speelt met transparantie en structuur, waardoor jouw vormen op een sensuele manier worden geaccentueerd zonder in te leveren op comfort. De zes baleinen zorgen voor een mooi gevormd silhouet en geven extra ondersteuning.

De roségouden haaksluiting aan de voorkant voegt een luxe detail toe en maakt het aan- en uittrekken eenvoudig. De vier verstelbare jarretelbandjes, afgewerkt met metalen accenten, zorgen voor een perfecte plaatsing van kousen en geven het geheel een elegante, verfijnde uitstraling.

Combineer deze jarretelgordel met de bijpassende Paresse bralette en string voor een complete en onweerstaanbare lingerie set.

Het merk Impudique van Maison Catanzaro staat bekend om hoogwaardige kwaliteit en verfijnde designs, waardoor je langdurig kunt genieten van deze bijzondere lingerie.

Wij vinden dat deze jarretelgordel op maat valt. Kies jouw gebruikelijke maat voor de beste pasvorm.

Kenmerken:

  • Jarretelgordel van tule en fijn mesh
  • Model Paresse uit de Impudique collectie
  • Roségouden haaksluiting aan de voorkant
  • 6 baleinen voor shaping en ondersteuning
  • 6 verstelbare jarretelbandjes
  • Metalen details voor een luxe uitstraling
  • Zacht en stretchy materiaal
  • Perfect te combineren met bijpassende lingerie
  • Verkrijgbaar van maat XS tot en met XL
  • Valt op maat

Aanvullende informatie

Maat

XS, S, M, L, XL, XXL

Kleur

Zwart

Materiaal

Polyamide/Elastaan

Look

Gaas

Tips

Was mooie lingerie altijd op de hand en dep het droog na het wassen

Misschien vind je dit ook leuk....