Beschrijving
Verleidelijke lycrajurk met gaas inzetten
Deze sexy lycrajurk uit de Petites Folies 4-collectie van Patrice Catanzaro is een echte blikvanger. Met strategisch geplaatste transparante inzetten van stretch gaas creëert deze jurk een verbluffend decolleté en een spannende rugpartij. Een jurk die niets aan de verbeelding overlaat – behalve wie jij ermee verleidt.
Dankzij de soepele, elastische stof zit de jurk als gegoten én heerlijk comfortabel. De achterzijde loopt subtiel in een punt, wat je silhouet extra accentueert. Ideaal voor een nacht in de club, een exclusief feestje of een zinderend avondje thuis.
Kenmerken:
- Sexy mini jurk van hoogwaardige lycra
- Transparant gaas voor een gewaagde look
- Verleidelijk decolleté én rugpartij
- Comfortabele stretch stof die mooi aansluit
- Verkrijgbaar tot en met maat XXL
- Let op: valt klein, bestel één maat groter
Maak je outfit compleet met een paar spannende sexy kousen of panty’s uit onze collectie. Zo is jouw look van top tot teen onweerstaanbaar.


