Productinformatie Patrice Catanzaro - Nell Jarretel Gordel - Lak - Afneembare Straps - Wit
Deze brede witte lak jarretelgordel is echt prachtig. Je draagt het hoog in de taille en de gordel bedekt jouw hele buik. Het sluit met een rits aan de achterkant. Er zitten 6 verwisselbare jarretel straps aan. Dus jouw kousen zitten altijd perfect en het staat super sexy!
Een super opvallende witte kinky lak jarretel gordel die perfect combineert met de vele mooie lakkleding van Patrice Catanzaro, zoals bijvoorbeeld op de foto met de Annabelle Open Lak BH en de Annabelle Open Lak String.
Kenmerken:
- Gemaakt van wit lak
- Verkrijgbaar tot en met maat XXL
- 6 afneembare straps
- Rits aan de achterkant
- Deze lak gordel is er ook in het zwart en rood lak
Let op: deze Jarretel Gordel valt een maat kleiner! Let op onze maataanduiding. Wij adviseren als je twijfelt zeker 2 maten groter te bestellen!
Tip: Kijk ook eens bij onze uitgebreide sexy kousen en panty collectie om je outfit compleet te maken!
Specificaties
Artikelnummer | CC-10.712 |
Merk | Patrice Catanzaro |
Materiaal | Polyester/Polyurethaan/Elastaan |
Kleur | Wit |
Feest | BITCH-proof |